Noptiera, Hanah Home, Valery, 55x57x31 cm, Stejar safir / negru
Stoc epuizat • Brand Elegance • Cod 8684283801541
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Noptiera
Grosime: 18 mm
Latime: 55 cm Inaltime: 57 cm Adancime: 31 cm
Picioare din metal
Rafturi numeroase
Poate fi fixat pe perete
Caracteristici
| Dimensiuni | 55x57x31 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Lățime | 55 cm |
| Înălțime | 57 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Negru |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Noptiera |