Noptiera, Hanah Home, Lonie, 30x55x30 cm, Travertin
În stoc furnizor • Brand Homitis • Cod 8684283438853
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
193 Lei
Solicită mai multe informații
Noptiera
Grosime: 18 mm
Latime: 30 cm Inaltime: 55 cm Adancime: 30 cm
Noptiera cu 2 niveluri
Caracteristici
| Dimensiuni | 30x55x30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Travertin |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Noptiera |