Noptiera, Hanah Home, Dıonysos, 45x46.6x40 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284277918
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
389 Lei
Solicită mai multe informații
Noptiera
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Latime: 45 cm Inaltime: 46,6 Adancime: 40 cm
Poate fi fixat pe perete.
Dezasamblat.
Caracteristici
| Dimensiuni | 45x46.6x40 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 46.6 cm |
| Greutate | 10.45 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Noptiera |