Noptiera, Hanah Home, Brik, 45x18x30 cm, Alb / Gri Retro
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284277895
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
205 Lei
Solicită mai multe informații
Noptiera
Grosime: 18 mm
Latime: 45 cm Inaltime: 18 cm Adancime: 30 cm
Poate fi fixat pe perete.
Dezasamblat.
Iluminare LED inclusă
Caracteristici
| Dimensiuni | 45x18x30 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lățime | 30 cm |
| Înălțime | 18 cm |
| Greutate | 5.27 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Gri retro |
| Tip produs | Noptiera |