Noptiera Dopo, Mod Design, 50x40x55 cm, alb/maro
În stoc furnizor • Brand Mod Design • Cod 8681875207415
Livrare curier - 29 Lei (21-25 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
391 Lei
Caracteristici
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb/Maro |
| Material produs | PAL melaminat |
| Tip produs | Noptiera |
| Stil | Modern |