Masuta pentru living Mania, Decotie, 60x20x60 cm, alb
În stoc furnizor • Brand Decortie • Cod 8681875277678
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
204 Lei
Caracteristici
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |