Masuta inalta Doha, Mauro Ferretti, 51x51x100 cm, fier, auriu
Ultima bucată • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609374685
Livrare curier - gratuit (3-4 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
262 Lei
Caracteristici
| Lungime | 51 cm |
| Lățime | 51 cm |
| Înălțime | 100 cm |
| Greutate | 15.6 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Auriu |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masuta inalta |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |