Masuta, Homitis, Corro Side Table, 40x45x40 cm, Stejar
Stoc epuizat • Brand Homitis • Cod 8681875834833
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
PAL
Grosime: 18 mm
Latime: 40 cm
Inaltime: 45 cm
Adancime: 40 cm
Diametrul raftului inferior: 26 cm
Inaltime picior: 14 cm
Masa laterala multifunctionala
Caracteristici
| Dimensiuni | 40x45x40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lățime | 40 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Culoare | Stejar |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |