Masuta, Hanah Home, Zet, 45x51.4x17 cm, Maro
Stoc epuizat • Brand Puqa Design • Cod 8683342740043
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta
Grosime: 18 mm
Latime: 45 cm Inaltime: 51,4 cm Adancime: 17 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 45x51.4x17 cm |
| Lungime | 17 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 51.4 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |