Masuta, Hanah Home, Sofya, 46x57x46 cm, Alb/Negru
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8683342169721
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.455 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Latime: 46 cm Inaltime: 57 cm Adancime: 46 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 46x57x46 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Înălțime | 57 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb; Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |