Masuta, Hanah Home, Maya, 46x40x50 cm, Natural
În stoc furnizor • Brand Howard • Cod 8684282438755
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
784 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta
Blat de masă din PAL melaminat
Latime: 46 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 50 cm
Greutate maxima suportata: 7 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 46x40x50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Lățime | 46 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | CORP 100% LEMN DE FAG |
| Culoare | Natural |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |