Masuta de cafea, Woodface, Pika, 90x45x60 cm, Lemn, Maro
Stoc epuizat • Brand Woodface • Cod 8683342528665
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Latime: 90 cm
Inaltime: 45 cm
Adancime: 60 cm
Spatiu de depozitare suplimentar
Masa multifunctionala
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x45x60 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 45 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |