Masuta de cafea, Venetti, Liya, 90x30x90 cm, Negru
Stoc epuizat • Brand Venetti • Cod 8684283871766
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Sticla temperata
Cadru: PAL
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm Inaltime: 30 cm Adancime: 90 cm
Curele din PVC
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x30x90 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 30 cm |
| Culoare | Negru |
| Material produs | Sticla temperata |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |