Masuta de cafea rotativa Capelle, Bedora, 78x78x35 cm, PAL, gri deschis
Stoc epuizat • Brand Bedora • Cod 5904767887315
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
-material mobilier: PAL
Greutate maxima suportata blat: 10 kg
Grosime perete lateral: 1.5 cm
Grosime blat superior: 2.2 cm
Rotire la 360°
Produsul se realizeaza la comanda.
Documente și instrucțiuni
- Instrucțiuni de asamblare PDF (6.29MB) Descarcă
Caracteristici
| Dimensiuni | 78x78x35 cm |
| Lungime | 78 cm |
| Lățime | 78 cm |
| Înălțime | 35 cm |
| Greutate | 24.6 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Gri deschis |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |