Masuta de cafea, Minima, Camillo, 90x41x60 cm, Stejar / Alb
Stoc epuizat • Brand Minima • Cod 8683342655866
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
PAL
Grosime: 18 mm
Latime: 90 cm
Inaltime: 41 cm
Adancime: 60 cm
Inaltime picior: 11 cm
Înălțimea raftului: 15 cm
Greutate maxima suportata: 50 kg
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x41x60 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Culoare | Stejar; Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |