Masuta de cafea, Mauro Ferretti, Yao, 31x46 cm, metal, verde
Stoc epuizat • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609384813
Culori disponibile
Alege un alt produs disponibil
Caracteristici
| Înălțime | 46 cm |
| Diametru | 31 cm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Material | Metal |
| Culoare | Verde |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |