Masuta de cafea Loire, Kalune Design, 100x50x40 cm, antracit
În stoc furnizor • Brand Kalune Design • Cod 8683342169509
Livrare curier - gratuit (32-34 zile) Comanzi azi și primești produsul: Miercuri 06.05 - Vineri 08.05
Culori disponibile
258 Lei
Material: 100% PAL melaminat
Grosime: 18 mm
Picioare metalice
Inaltimea raftului: 23 cm
Inaltimea picioarelor: 15 cm
Caracteristici
| Lungime | 100 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |