Masuta de cafea, Hanah Home, Skull, 80x40x80 cm, Stejar / Alb
În stoc furnizor • Brand Mod Design • Cod 8681875207323
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
520 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Picioare din plastic
Latime: 80 cm Inaltime: 40 cm Adâncime: 80 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x40x80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Stejar; Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |