Masuta de cafea, Hanah Home, Serenity, 70x40 cm, Antracit / Gri închis
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684282402879
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
1.958 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru: MDF
Latime: 70 cm Inaltime: 40 cm
Dezasamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x40 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Antracit; Gri inchis |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |