Masuta de cafea, Hanah Home, Orba, 120x40x65 cm, PAL, Negru
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684283887699
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
377 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime:18 mm
Latime: 120 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 65 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x40x65 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Greutate | 15.6 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |