Masuta de cafea, Hanah Home, Neta Set, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683743040841
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Culori disponibile
898 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru metalic
Antibacterian
Picioare metalice rezistente la rugină
Necesita asamblare
Dimensiune măsuță de cafea mare: Latime: 35 Inaltime: 55 cm Adancime: 35 cm
Dimensiune măsuță de cafea mică: Latime: 35 Inaltime: 50 cm Adancime: 35 cm
Caracteristici
| Lungime | 35 cm |
| Lățime | 35 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |