Masuta de cafea, Hanah Home, Mushroom, 60x40x60 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683742112174
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
529 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 60 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |