Masuta de cafea, Hanah Home, Mushroom 2, 120x40x60 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684282523826
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
946 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 120 cm Inaltime: 40 cm Adâncime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |