Masuta de cafea, Hanah Home, Milan, 105x34.6x60 cm, Nuc / Antracit
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8683742130635
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
710 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 105 cm Inaltime: 34,6 cm Adancime: 60 cm
Picioare din plastic
Inaltime picioare: 20 cm
Rafturi numeroase
Caracteristici
| Dimensiuni | 105x34.6x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 105 cm |
| Înălțime | 34.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro; Antracit |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |