Masuta de cafea, Hanah Home, Lord, 90x40x60 cm, Antracit / Negru
Stoc epuizat • Brand Bexley • Cod 8684282484035
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Picioare din metal
Latime: 90 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Antracit; Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |