Masuta de cafea, Hanah Home, Lilyum Large, 100x42x54 cm, Alb
În stoc furnizor • Brand Rotexa • Cod 8684283720774
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
888 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 100 cm Inaltime: 42 cm Adancime: 54 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 100x42x54 cm |
| Lungime | 54 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Material produs | MDF |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |