Masuta de cafea, Hanah Home, Leo 42, 80x42x80 cm, Crem
În stoc furnizor • Brand Rotexa • Cod 8684283720835
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
932 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime: 18 mm
Latime: 80 cm Inaltime: 42 cm Adancime: 80 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 80x42x80 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Material | MDF |
| Culoare | Crem |
| Material produs | MDF |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |