Masuta de cafea, Hanah Home, Ida 60, 60x40x60 cm, Castan
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684282402701
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.504 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Latime: 60 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 60 cm
S-au folosit colorant rezistent la UV și lac ultramat pe bază de apă.
Dezasamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 60x40x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Lemn de fag |
| Culoare | Castan |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |