Masuta de cafea, Hanah Home, Escape, 105x40x65 cm, Maro
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8683742112167
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
925 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru:PAL
Latime: 105 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 65 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 105x40x65 cm |
| Lungime | 65 cm |
| Lățime | 105 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |