Masuta de cafea, Hanah Home, Aqua, 75x40x75 cm, Antracit
În stoc furnizor • Brand Neostill • Cod 8684282402473
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.678 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Cadru: Lemn
Latime: 75 cm Inaltime: 40 cm Adancime: 75 cm
Dezasamblat
Caracteristici
| Dimensiuni | 75x40x75 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | Sticla temperata |
| Culoare | Antracit |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |