Masuta de cafea, Hanah Home, Akira, 120x41x60 cm, PAL, Negru
În stoc furnizor • Brand Hanah Home • Cod 8684284015190
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Comanzi azi și primești produsul: Vineri 24.04 - Marți 28.04
Variante disponibile
358 Lei
Solicită mai multe informații
Masuta de cafea
Grosime:18 mm
Latime: 120 cm Inaltime: 41 cm Adancime: 60 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 120x41x60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 41 cm |
| Greutate | 16 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Tip masa | Fixa |