Masuta de cafea ELTAP, Gavino, 90x60x42 cm, otel/PAL, negru/gri
În stoc furnizor • Brand ELTAP • Cod 5904484019112
Livrare curier - gratuit (46-48 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
642 Lei
Caracteristici
| Dimensiuni | 90x60x42 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Greutate | 15 kg |
| Material | PAL |
| Culoare | Negru/Gri |
| Material produs | Otel |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Scandinav |
| Tip masa | Fixa |