Masuta de cafea Elge, Mauro Ferretti, 71x71x38 cm, fier/ceramica, crem/auriu
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609377785
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.333 Lei
Compozitie material: fier, ceramica, poliester
Caracteristici
| Înălțime | 38 cm |
| Diametru | 71 cm |
| Greutate | 16.5 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Crem; Auriu |
| Material produs | Ceramica |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |