Masuta de cafea Bintang, Mauro Ferretti, 47x50x50 cm, tec reciclat, lucrat manual, model unicat, maro
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609367342
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
668 Lei
Caracteristici
| Lungime | 47 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Greutate | 9 kg |
| Material | Lemn |
| Culoare | Maro |
| Material produs | Lemn de tec |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Etnic |
| Tip masa | Fixa |