Masuta de cafea Best Walnut, Hommy Craft, 90x60x34,6 cm, aluna
În stoc furnizor • Brand Hommy Craft • Cod 8681875827941
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Culori disponibile
573 Lei
Caracteristici
| Lungime | 90 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Înălțime | 34.6 cm |
| Material | PAL |
| Culoare | Aluna |
| Grosime | 18 mm |
| Material produs | PAL melaminat |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |