Masuta de cafea Belleza, Homla, 70x38.5 cm, lemn, bej
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496737831
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
845 Lei
Solicită mai multe informații
Descopera eleganta atemporala a masutei de cafea BELLEZA care combina designul minimalist cu un finisaj natural. Culoarea sa confera confort si armonie interiorului, iar detaliile subtile ii confera un caracter unic. Blatul din piatra sinterizata are un model natural impresionant care aminteste de travertin sau roca sedimentara.
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x38.5 cm |
| Înălțime | 38.5 cm |
| Diametru | 70 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Bej |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa pentru cafea |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |