Masa Nattmal, Homla, 160x80x76 cm, lemn/metal, natur/negru
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5904183878089
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.535 Lei
Solicită mai multe informații
Masa NATTMAL este o alegere excelenta pentru momentele de familie si petreceri! Cu suficient spatiu pentru 8 persoane este ideala pentru reuniuni mari si mese festive. Blatul sau generos poate sustine gustari, vase, sau chiar o varietate de activitati creative, cum ar fi aranjarea florilor sau rezolvarea puzzle-urilor. Designul sau versatil se va potrivi perfect cu scaunele din lemn, metal sau tapitate, adaugand un plus de stil si functionalitate oricarei camere.
Inaltime blat: 5 cm
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x80x76 cm |
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Natur; Negru |
| Material produs | Metal |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |