Masa Istanbul, Mauro Ferretti, 100x76.5 cm, fier/marmura, argintiu/alb
În stoc furnizor • Brand Mauro Ferretti • Cod 8024609380235
Livrare curier - gratuit (26-31 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
3.389 Lei
Caracteristici
| Înălțime | 76.5 cm |
| Diametru | 100 cm |
| Greutate | 33 kg |
| Material | Fier |
| Culoare | Argintiu; Alb |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa |
| Stil | Glam |
| Tip masa | Fixa |