Masa Glima, Homla, 160x80x76 cm, lemn/metal, natur
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5904183878157
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
1.973 Lei
Solicită mai multe informații
Masa GLIMA este o piesa centrala fabuloasa pentru orice camera! Capacitatea de a gazdui intre 6 si 8 persoane o face ideala pentru mesele in familie sau intalnirile cu prietenii. Lemnul de salcam adauga o nota de rafinament iar picioarele metalice asigura stabilitate si un look modern. Cu siguranta va deveni inima oricarui spatiu, fie ca este in bucatarie, sufragerie sau chiar intr-un colt de birou.
Caracteristici
| Dimensiuni | 160x80x76 cm |
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 80 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Material | Lemn |
| Culoare | Natur |
| Material produs | Metal |
| Pentru | Living |
| Tip produs | Masa |
| Stil | Modern |
| Tip masa | Fixa |