Lustra, Opviq, 584TTM1375, Negru
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8682870090378
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Variante disponibile
357 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 42 x 42 cm
Inaltime: 114 cm
Diametrul abajurului: 18 cm
Inaltimea abajurului: 17 cm
Inaltime reglabila
Diametru baza: 30 cm
Inaltime baza: 3 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Tip soclu: 3 x E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Becul nu este inclus
Caracteristici
| Dimensiuni | 42x42 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Lățime | 42 cm |
| Înălțime | 114 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |