Lustra, Opviq, 584TTM1149, Vintage
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8681875883688
Livrare locker - 11.99 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
142 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 20 x 20 cm
Inaltime: 118 cm
Diametrul abajurului: 20 cm
Inaltimea abajurului: 22 cm
Inaltime reglabila
Diametru baza: 10 cm
Inaltime baza: 6 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Tip soclu: E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 20x20 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Înălțime | 118 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Vintage |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |