Lustra Sax, Candellux, 58 x 54 cm, 4 x E14, 40W, nichel satinat
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714870692
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E14
Caracteristici
| Lungime | 58 cm |
| Lățime | 54 cm |
| Înălțime | 10 cm |
| Greutate | 0.82 kg |
| Material | Otel, abajur din textil si PVC |
| Culoare | Nichel satinat |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 4 becuri |