Lustra, Opviq, 584TTM1356, Vintage
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8682870090187
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
1.005 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Abajur din sticla
Marime: 70 x 20 cm
Inaltime: 111 cm
Diametrul abajurului: 20 cm
Inaltimea abajurului: 20 cm
Inaltime reglabila
Dimensiuni baza: 58 x 6 x 4 cm
Lungimea cablului: 90 cm
Tip soclu: 3 x E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 70x20 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Lățime | 58 cm |
| Înălțime | 4 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Vintage |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |