Lustra, Opviq, 584TTM1197, Negru
În stoc furnizor • Brand Tatum • Cod 8681875943313
Livrare curier - 29 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
884 Lei
Solicită mai multe informații
Lustra
Marime: 75 x 75 cm
Inaltime: 60 cm
Diametrul abajurului: 15 cm
Inaltimea abajurului: 7 cm
Diametru baza: 10 cm
Inaltime baza: 3 cm
Tip soclu: 10 x E 27 Max 40 W
Grad de protectie: IP20
Caracteristici
| Dimensiuni | 75x75 cm |
| Lungime | 75 cm |
| Lățime | 75 cm |
| Înălțime | 60 cm |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |