Lustra Amba, Candellux, 56 x 26 cm, 3 x E27, 40W, crom/alb
Stoc epuizat • Brand Candellux • Cod 5906714878025
Variante disponibile
Alege un alt produs disponibil
Mențiuni
Becurile nu sunt incluse
Clasa energetica: A++ - E
Tip soclu
E27
Caracteristici
| Lungime | 56 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Material | Otel, abajur din sticla |
| Culoare | Crom/Alb |
| Putere | 40W |
| Stil | Modern |
| Tip bec | Incandescent |
| Numar becuri | 3 becuri |