Lenjerie de pat pentru o persoana Morain, Homla, 2 piese, 140x200 cm, microfibra din poliester, alb
În stoc furnizor • Brand Homla • Cod 5906496734472
Livrare curier - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - gratuit (19-23 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
168 Lei
Solicită mai multe informații
Creati o atmosfera unica in dormitorul dumneavoastra cu lenjeria de pat MORAIN. Alegerea acestui model va oferi interiorului eleganta si un caracter modern. Este, de asemenea, o optiune excelenta pentru un cadou practic.
Setul MORAIN este format dintr-o husa de pilota cu dimensiunea 140x200 cm si o fata de perna cu dimensiunea 50x60 cm.
Inchiderea este prevazuta cu fermoar.
Greutate 105 g/m².
Caracteristici
| Dimensiuni | 140x200 cm |
| Material | Microfibra |
| Culoare | Alb |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 140x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x60 cm |