Lenjerie de pat pentru o persoana, L'essentiel Maison, Olive, Verde
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284247539
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
133 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana
Cearceaf pilota: 160 x 220 cm
Cearceaf de pat: 160 x 240 cm
Fata de perna: 50 x 70 cm (1 piesa)
Material imprimat cu pigment
Caracteristici
| Lungime | 160 cm |
| Lățime | 220 cm |
| Greutate | 1.38 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Verde |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 3 piese |
| Tip cearceaf | Standard |
| Potrivit pentru saltea | 140x200 cm; 160x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 160x220 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 50x70 cm |