Lenjerie de pat pentru o persoana (FR), L'essentiel Maison, Lovella, Bumbac Ranforce, Roz
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684284077921
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
78 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (FR)
Husa de pilota: 140 x 200 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (1 piesa)
Material imprimat cu pigment
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 0.98 kg |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Roz |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm; 140x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 140x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |