Lenjerie de pat pentru o persoana (FR), L'essentiel Maison, Foglia, Albastru inchis/Alb
În stoc furnizor • Brand Primacasa by Turkiz • Cod 8683342947008
Livrare curier - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Livrare locker - 19 Lei (22-26 zile) Comanzi azi și primești produsul: Joi 23.04 - Luni 27.04
Variante disponibile
140 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (FR)
Material imprimat cu pigment
Husa de pilota: 140 x 200 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 200 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Material | Bumbac Ranforce |
| Culoare | Albastru inchis; Alb |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Tip produs | Lenjerii de pat |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm; 140x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 140x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |