Lenjerie de pat pentru o persoana (FR), 2 piese, L'essentiel Maison, LovePandas, 65% bumbac/35% poliester, Alb
În stoc furnizor • Brand L'essentiel Maison • Cod 8684283670994
Livrare curier - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
Livrare locker - gratuit (20-24 zile) Transport gratuit între 3-5 aprilie
93 Lei
Solicită mai multe informații
Lenjerie de pat pentru o persoana (FR)
Cearceaf pilota: 140 x 200 cm
Fata de perna: 60 x 60 cm (1 piesa)
Caracteristici
| Lungime | 140 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Greutate | 0.81 kg |
| Material | Amestec bumbac |
| Culoare | Alb |
| Pentru | 1 persoana |
| Numar bucati/set | 2 piese |
| Potrivit pentru saltea | 90x200 cm; 120x200 cm; 140x200 cm |
| Dimensiuni husa pilota | 140x200 cm |
| Dimensiuni fata de perna | 60x60 cm |